Edf paliwa sp z oo

BMW Seria 800

Off 6
BMW Seria 800
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

BMW 8

Ekskluzywne Coupe serii 800 zaprezentowane po raz pierwszy w 1989 roku, jest aktualnie najstarszym modelem marki BMW. Nie oznacza to wcale, że ten luksusowy pojazd odbiega w jakikolwiek sposób od współcześnie prezentowanych modeli, ponieważ zastosowane w nim rozwiązania techniczne nadal należą najnowocześniejszych zdobyczy techniki samochodowej.

Również jego nadwozie, zaprojektowane ponad 10 lat temu, nadal przy spotkaniu na drodze budzi emocje. Pojazd oferowany jest aktualnie w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, 840Ci, wyposażona jest w silnik V8 o objętości 4,4 litra i mocy 286KM, może być wyposażony w 5-stopniową automatyczną lub 6-stopniową ręczną skrzynie biegów. Druga z wersji, oznaczona symbolem 850Ci napędzana jest ekskluzywnym silnikiem V12 stosowanym w limuzynie serii 700 oraz, o czym już wspominałem najnowszym modelu marki Rolls-Royce. Ze względu na wysoką cenę oraz ekskluzywny charakter BMW serii 800 jest najrzadziej spotykanym pojazdem tej marki.

Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie aspekty techniczne i stylistyczne tego modelu to powinien on wieść prym wśród swoich konkurentów. Cena w pewien sposób działa odstraszająco, jest to jedyny mankament tego modelu.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Busy do Niemiec

    Jeśli chodzi o ilość Polaków mieszkających i pracujących w Niemczech to naprawdę z roku na rok ich liczba lawinowo rośnie. Wzrost ilości rodaków to również wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne. Nie zawsze jednak chcemy się pojawić gdzieś osobiście lub musimy dotrzeć, czasem wymagamy transportu paczki lub urządzenia. Właśnie w tej kwestii busy do Niemiec będące…

  • Taśmy transportujące

    Transport – zalety poszczególnych rozwiązań Dobór rodzaju transportu ładunku jest uzależniony od kilku czynników – rodzaju samego ładunku i jego wielkości, czasu dostawy, kapitału, którym dysponujemy, itd. Czasami zresztą jeden ładunek można przewieźć na kilka różnych sposobów, dlatego warto wiedzieć, jakie możliwości mamy do wyboru i z jakimi zaletami/wadami się one wiążą. Najpowszechniejszym jest oczywiście…

Kategorie