Edf paliwa sp z oo

BMW Seria 800

Off 10
BMW Seria 800
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

BMW 8

Ekskluzywne Coupe serii 800 zaprezentowane po raz pierwszy w 1989 roku, jest aktualnie najstarszym modelem marki BMW. Nie oznacza to wcale, że ten luksusowy pojazd odbiega w jakikolwiek sposób od współcześnie prezentowanych modeli, ponieważ zastosowane w nim rozwiązania techniczne nadal należą najnowocześniejszych zdobyczy techniki samochodowej.

Również jego nadwozie, zaprojektowane ponad 10 lat temu, nadal przy spotkaniu na drodze budzi emocje. Pojazd oferowany jest aktualnie w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, 840Ci, wyposażona jest w silnik V8 o objętości 4,4 litra i mocy 286KM, może być wyposażony w 5-stopniową automatyczną lub 6-stopniową ręczną skrzynie biegów. Druga z wersji, oznaczona symbolem 850Ci napędzana jest ekskluzywnym silnikiem V12 stosowanym w limuzynie serii 700 oraz, o czym już wspominałem najnowszym modelu marki Rolls-Royce. Ze względu na wysoką cenę oraz ekskluzywny charakter BMW serii 800 jest najrzadziej spotykanym pojazdem tej marki.

Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie aspekty techniczne i stylistyczne tego modelu to powinien on wieść prym wśród swoich konkurentów. Cena w pewien sposób działa odstraszająco, jest to jedyny mankament tego modelu.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • edf paliwa praca

    Dla wielu osób samochód to po prostu środek transportu. Wśród kierowców są pasjonaci, którzy wybierają zabytkowe lub klasyczne, kultowe samochody. Jeśli i ty planujesz zakup takiego samochodu, którzy może stać się dla ciebie inwestycją na przyszłość, weź pod uwagę kilka aspektów. Kupując taki samochód będziesz musiał płacić wyższe ubezpieczenie. Musisz liczyć się także z brakiem…

  • Usługi koparko-ładowarką Bydgoszcz

    Jako mieszkaniec Torunia stwierdzam, że jeżeli chodzi o cennik usług budowlanych i remontowych to niestety przegrywamy na tym polu z miastem Bydgoszcz. Ostatnio zdecydowałem się na postawienie budynku, który ma posłużyć za garaż dla dwóch aut i zawierać jeszcze dwa pomieszczenia gospodarcze. Aby wykonać cały projekt jak najmniejszym kosztem postanowiłem zorientować się wcześniej w cenach…

Kategorie