Edf paliwa sp z oo

BMW Seria 800

Off 4
BMW Seria 800
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

BMW 8

Ekskluzywne Coupe serii 800 zaprezentowane po raz pierwszy w 1989 roku, jest aktualnie najstarszym modelem marki BMW. Nie oznacza to wcale, że ten luksusowy pojazd odbiega w jakikolwiek sposób od współcześnie prezentowanych modeli, ponieważ zastosowane w nim rozwiązania techniczne nadal należą najnowocześniejszych zdobyczy techniki samochodowej.

Również jego nadwozie, zaprojektowane ponad 10 lat temu, nadal przy spotkaniu na drodze budzi emocje. Pojazd oferowany jest aktualnie w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, 840Ci, wyposażona jest w silnik V8 o objętości 4,4 litra i mocy 286KM, może być wyposażony w 5-stopniową automatyczną lub 6-stopniową ręczną skrzynie biegów. Druga z wersji, oznaczona symbolem 850Ci napędzana jest ekskluzywnym silnikiem V12 stosowanym w limuzynie serii 700 oraz, o czym już wspominałem najnowszym modelu marki Rolls-Royce. Ze względu na wysoką cenę oraz ekskluzywny charakter BMW serii 800 jest najrzadziej spotykanym pojazdem tej marki.

Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie aspekty techniczne i stylistyczne tego modelu to powinien on wieść prym wśród swoich konkurentów. Cena w pewien sposób działa odstraszająco, jest to jedyny mankament tego modelu.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • W jaki sposób zachować się po swoim wypadku wobec ubezpieczyciela?

    Powinieneś zwrócić uwagę, że kiedy w rachubę wchodzi wypadek, w każdym przypadku czymś bardzo ważnym jest to, aby zadbać o własne interesy. Tzn. ciężko zrozumieć takie osoby, które zbyt szybko odpuszczają dla ubezpieczyciela. W końcu fakty są takie, iż często zadośćuczynienie jest zbyt niskie. I nawet nie z tego powodu, że bardziej znaczące pieniądze dla…

  • Transport chorych

    Transport chorych to zdecydowanie trafiona usługa, a świadczyć może o tym fakt, że sporo osób z tego rodzaju pomocy korzysta. Nie zawsze jest możliwe przewiezienie osoby chorej zwykłą karetką, bo nie pozwalają na to określone przepisy, zresztą bardzo restrykcyjne. Karetka ma przecież inne przeznaczenie i nikt nie wypożyczy jej od tak, na potrzeby chorego. W…

Kategorie