Edf paliwa sp z oo Kraków

edf paliwa sp z oo kraków

Off 193
edf paliwa sp z oo kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (8)Żyjemy w trudnych, stresujących czasach i ważne jest, by umieć się zrelaksować we właściwy sposób. Każdy ma na to inny pomysł. Moim jest motoryzacja i wszystko to, co z nią związane.

Przede wszystkim bardzo lubię jeździć samochodem. Kiedy mam trudny dzień albo czuję jakiś wewnętrzny niepokój, wsiadam w auto i jadę przed siebie, bez celu, skupiając się tylko na prowadzeniu samochodu. To bardzo dobry sposób na odreagowanie i kiedy wracam z przejażdżki, jestem już spokojna.
Inaczej relaksuję się, oglądając magazyny i albumy, których tematem jest motoryzacja. Bardzo lubię oglądać piękne, drogie, wręcz luksusowe samochody, kontemplować ich wyposażenie i płynne linie nadwozia. Nawet nie marzę o tym, że któryś z nich mógłby być moją własnością, po prostu lubię patrzeć na piękno.
Motoryzacja daje jeszcze jedna możliwość odreagowania, co prawda raczej przeznaczoną dla mężczyzn. Chodzi mi tu o tak zwane dłubanie przy samochodzie, sprawdzanie, czy wszystko jest w porządku. Ewentualnie mycie i woskowanie.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Przewóz osób do Niemiec

    Przewóz osób do Niemiec to oferta, z której korzysta coraz więcej klientów. A co właściwie sprawia, że akurat w tamtym kierunku tak chętnie podróżujemy? Przede wszystkim trzeba uzmysłowić sobie fakt, że stosunkowo duży odsetek Polaków po prostu pracuje za naszą zachodnią granicą i dlatego regularnie podróżują oni na trasie Polska – Niemcy. Część z owej…

  • Tanie loty w Ryanair

    Ryanair jest najpopularniejszą linią low cost na naszym kontynencie. Ciągle zaskakuje pasażerów ciekawymi promocjami. Już 11 kwietnia na stronie przewoźnika można zabukować ponad 100 000 tanich lotów w bardzo atrakcyjnych cenach. Bilet lotniczy może kosztować około 15 euro. Ryanair najnowszą promocję nazwał, znaną już nazwą „Szalony czwartek”. Ten koszt obejmuje wszystkie opłaty. Aby zapłacić tak…

Kategorie