Przetargi edf

Transport ponadnormatywny

Off 100
Transport ponadnormatywny
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

transport-ponadnormatywny-6Transport ponadnormatywny to transport polegający na przewożeniu materiałów oraz rzeczy ponad gabarytowych.
Na wykonanie takich właśnie transportów potrzebne są specjalne zezwolenia, kierowca kierujący największymi samochodami potrzebuje dodatkowo dwóch pilotów – jeden z przodu, a drugi z tyłu. Ich zadaniem jest informowanie kierującego o stanie drogi, ruchu na drodze i wszelkich przeszkodach oraz w razie potrzeby zatrzymywanie ruchu innym pojazdom umożliwiając bezpieczny przejazd.Firmy zajmujące się transportem ponadnormatywnym przewożą najczęściej ogromne maszyny na przykład: górnicze, czy całych budynków, i wiele innych których transport nie byłby możliwy w innych warunkach.
Dzięki przedsiębiorstwom, które zajmują się właśnie takim transportem możliwe jest przewożenie znacznej ilości ponad gabarytowych maszyn jak i również domów mieszkalnych. Jest to jednak bardzo odpowiedzialna i niebezpieczna praca, ale dobra współpraca kierowcy, pilotów i służb drogowych daje ogromne możliwości na wykonanie każdego zlecenia. Wszystko bowiem zależy od umiejętności i dobrej organizacji.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Serwis Chrysler Warszawa

    Serwis Chrysler Warszawa, to serwis zajmujący się przeglądem, diagnozowaniem usterek, oraz solidną naprawą samochodów amerykańskiej marki Chrysler w Warszawie. Trzeba pamiętać, że systematyczne korzystanie z usług serwisu zapewnia większą żywotność auta i na bieżąco pozwala sprawdzić i wykluczyć nawet najdrobniejsze usterki, które z biegiem czasu mogą stać się kosztowną naprawą. Zalecane jest co roczne sprawdzenie…

  • Pokrowce samochodowe szyte na miarę

    Zadbaj o estetykę swojego auta już dziś Dbałość o ładny wygląd auta oraz komfort jazdy jest niezwykle ważny dla każdego posiadacza czterech kółek. Estetykę wnętrza w łatwy sposób można podnieść za pomocą nowych pokrowców na fotele. Nasza firma specjalizuje się w szyciu pokrowców samochodowych konkretnie pod dany model auta. Realizujemy zlecenia zarówno na samochody osobowe,…

Kategorie