Mail edf pl

Wynajem samochodów – Sosnowiec

Off 170
Wynajem samochodów – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

wynajem samochodów (5)Wynajem samochodów służbowych
Jeśli mamy firmę i nasi pracownicy dużo podróżują, warto pomyśleć na wynajmem długoterminowym samochodów.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest praktycznie tym samym co leasing samochodów. Płacimy ratę miesięczną za samochód, a w zamian możemy z niego korzystać, po skończonym wynajmie auto możemy zakupić, lub zwrócić do firmy.

Jakie korzyści daje długoterminowy wynajem samochodów. Przede wszystkim możemy po okresie wynajmu, na przykład po czterech latach oddać samochód do firmy, od której był wynajmowany, a następnie wynająć kolejny-nowy. Nie mamy problemów ze sprzedażą aut, które najczęściej maja duży przebieg i zaczynają się psuć.

Kolejny argument jest taki, że auta takie jako że nie są naszą własnością, przechodzą wszelkie kontrole i serwisowania, na koszt firmy wynajmującej. Dzięki temu mamy stale sprawne auta, o które nie musimy się martwić.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest najczęściej droższy niż kupno auta na własność, ale jest opłacalny z powodów opisanych powyżej. Jest to dobra opcja.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Regeneracja wtryskiwaczy

    Wóz obecnie jest w najwyższym stopniu wziętym pojazdem, jaki istnieje. Realnie każdy taki pojazd ma na mienie, bo auto zdoła się dodać w niejednej sytuacji. Wolno uświadomić sobie, że współczesne wozy są nadzwyczaj nowomodne. Technologie, jakie się w nich stosuje, są niezwykłe. Dzięki nim pojazdy są szybsze, sprawniejsze, bezpieczniejsze i niezwyklej komfortowe w użytku. Producenci…

  • Serwis mitsubishi Warszawa

    Samochód marki Mitsubishi to marzenie niejednego kierowcy. Kto nie chciałby zasiąść za kierownicą np. popularnej terenówki tego producenta. Jednak samo auto to nie wszystko. Szanujący się producent powinien również posiadać odpowiednio rozwiniętą sieć autoryzowanych serwisów. W komfortowej sytuacji są tu mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy szukają miejsca naprawy swojego auta, takiego jak serwis mitsubishi Warszawa, stolica…

Kategorie