Mail edf pl

Wynajem samochodów – Sosnowiec

Off 172
Wynajem samochodów – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

wynajem samochodów (5)Wynajem samochodów służbowych
Jeśli mamy firmę i nasi pracownicy dużo podróżują, warto pomyśleć na wynajmem długoterminowym samochodów.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest praktycznie tym samym co leasing samochodów. Płacimy ratę miesięczną za samochód, a w zamian możemy z niego korzystać, po skończonym wynajmie auto możemy zakupić, lub zwrócić do firmy.

Jakie korzyści daje długoterminowy wynajem samochodów. Przede wszystkim możemy po okresie wynajmu, na przykład po czterech latach oddać samochód do firmy, od której był wynajmowany, a następnie wynająć kolejny-nowy. Nie mamy problemów ze sprzedażą aut, które najczęściej maja duży przebieg i zaczynają się psuć.

Kolejny argument jest taki, że auta takie jako że nie są naszą własnością, przechodzą wszelkie kontrole i serwisowania, na koszt firmy wynajmującej. Dzięki temu mamy stale sprawne auta, o które nie musimy się martwić.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest najczęściej droższy niż kupno auta na własność, ale jest opłacalny z powodów opisanych powyżej. Jest to dobra opcja.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Warsztat samochodowy – Sosnowiec

    Dbanie o samochód Jeżeli kupujemy swój pierwszy czy też kolejny samochód, na pewno zależy nam, żeby jak najdłużej służył naszym potrzebom. Dbamy o niego w miarę naszych możliwości, ale jak wiadomo, nie wszystko możemy zrobić sami. Dlatego dobrze jest mieć zaprzyjaźniony warsztat samochodowy, z którym będziemy stale współpracować. Jest to ważne z kilku powodów. Po…

  • Wynajem busów – Sosnowiec

    Najmowanie busów Planowanie podróży jest zadaniem wieloetapowym. Sprawy komplikują się zwłaszcza wtedy, gdy pod naszą pieczą znajduje się wiele osób, nad którymi będzie trzeba zapanować, a co najgorsze – dla których będzie trzeba zaplanować całą logistykę wyjazdu. Jednym z najważniejszych elementów jest wynajem busów. Dla pokaźnego grona może się okazać, że jeden wóz transportowy nie…

Kategorie