Mail edf pl

Wynajem samochodów – Sosnowiec

Off 175
Wynajem samochodów – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

wynajem samochodów (5)Wynajem samochodów służbowych
Jeśli mamy firmę i nasi pracownicy dużo podróżują, warto pomyśleć na wynajmem długoterminowym samochodów.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest praktycznie tym samym co leasing samochodów. Płacimy ratę miesięczną za samochód, a w zamian możemy z niego korzystać, po skończonym wynajmie auto możemy zakupić, lub zwrócić do firmy.

Jakie korzyści daje długoterminowy wynajem samochodów. Przede wszystkim możemy po okresie wynajmu, na przykład po czterech latach oddać samochód do firmy, od której był wynajmowany, a następnie wynająć kolejny-nowy. Nie mamy problemów ze sprzedażą aut, które najczęściej maja duży przebieg i zaczynają się psuć.

Kolejny argument jest taki, że auta takie jako że nie są naszą własnością, przechodzą wszelkie kontrole i serwisowania, na koszt firmy wynajmującej. Dzięki temu mamy stale sprawne auta, o które nie musimy się martwić.

Długoterminowy wynajem samochodów, jest najczęściej droższy niż kupno auta na własność, ale jest opłacalny z powodów opisanych powyżej. Jest to dobra opcja.

Zobacz także inne wpisy o samochodach:

About the author / 

admin

Nasza nowa ankieta:

Czy podczas transportu mebli warto zamówić firmę przeprowadzkową do pomocy?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Motoryzacja:

  • Transport HDS Kraków

    Specjalistyczny transport Obecnie na Polskim rynku możemy znaleźć każdą specjalistyczną usługę transportową. Doskonałym przykładem jest specjalistyczny transport HDS. W tym celu firma transportowa musi zaopatrzyć się w specjalne samochody transportowe. Są to ciężarówki, które posiadają hydrauliczny dźwig samochodowy. Ten specjalistyczny transport umożliwia bardzo łatwy i wygodny załadunek, przewóz oraz rozładunek towarów w wybranych przez klienta…

  • Wypadek Roberta Kubicy w lutym 2011 roku

    Jedyny Polak, któremu udało się dostać do elitarnego grona zawodników występujących w wyścigach F1, obecnie próbuje swoich sił w wyścigach rajdowych WRC. Robert Kubica w wyścigach Formuły 1 odnosił wiele sukcesów, wszystko wskazywało na to, że w przyszłości może nawet walczyć o tytuł mistrza świata, niestety 6 lutego 2011 roku realizacja jego planów została zastopowana…

Kategorie